niedziela, 4 maja 2014

Majówka za nami czyli 18/52 i NUNA


Jakoś tak po cichutku zakradł się do nas maj, a wraz z nim 5 miesięcy życia Zosi. Za tydzień, wejdzie oficjalnie w 6 miesiąc, a mi pozostanie pół roku na macierzyńskim. Ale to jeszcze chwilka, więc nie psujmy sobie nastroju :)

Majówka upłynęła na pracach ogródkowych, spotkaniach ze znajomymi i zabawach z Zochem. Cały tydzień był z nami Ojciec Rodziny! Oby więcej takich wspólnych chwil!

Tymczasem Zofia zmieniła furę i przesiadła się do spacerówki. Gondola bardzo ją denerwowała i była w łasce tylko podczas snu. Gdy dziecię spać nie chciała musiało brykać, fikać, mieć podniesione plecy, w związku z czym wciąż się zsuwała. Tak jak kiedyś pisałam średnio podoba mi się koncept spacerówki od wózka 3w1 - jest wysoka, ciężka, zajmuje mnóstwo miejsca. Przeprosimy się z nią pewnie w zimę, gdy będzie duży śnieg, obecnie Zoch jeździ wozem marki NUNA, w kolorze winogronowym :)

Jest zachwycona tym, że może oglądać caaaaały świat! Obserwuje wszystko, gaworzy i wyciąga łapki. Pierwsze wrażenia pozytywne. Mam nadzieję, że odczucia się nie zmienią :)

Miłego maja!

11 komentarzy:

 1. ale piękna jest :) śliczne oczy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. A to Twoja Zosia już siedzi, że się wozicie w spacerówce?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie siedzi, jest w pozycji półleżącej. Tak jak wcześniej w gondoli, bo na płasko jeździć nie chciała. Dzięki paskom nie zsuwa się i wszystko widzi :) Pomijam już fakt, że z gondoli prawie wyrosła :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i głównie oczywiście w pozycji leżącej, bo na spacerkach Zośka pięknie śpi :)

   Usuń
 4. U nas jeszcze gondola ale jest już na styk.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zocha masz super kokardę na głowie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz! A mój mąż twierdzi, że infantylnie :)

   Usuń
 6. no moja Pola też z głębokiego już się wychylała i chciała siedzieć ale jakoś chyba troszkę później przeszła w spacerówkę, lekarka radziła żeby się nie śpieszyć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasza spacerówka ma 3 poziomy, więc z tego totalnie siedzącego wcale obecnie nie korzystamy. W leżaczku i w nosidełku jest w takiej samej pozycji jak obecnie w wózku, a zasypia po 20-30 min i leży jak w gondoli. Zainwestowałam w doby wózek, nie w parasolkę, bo na nią jest faktycznie za mała.

   Usuń
 7. Meg, jaka ona jest do Ciebie podobna! A moja tak uwielbia gondolę, że na spacerówkę przejdziemy chyba za 10 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że przynajmniej trochę będzie do mnie podobna za kilka lat, bo niby wszystko może się jeszcze zmienić. Moja już od miesiąca nudzi się w gondoli na płasko, a na podniesionych plecach zsuwa się. Dzisiaj w spacerówce na maxa rozłożonej spała 1,5h!

   Usuń