piątek, 27 marca 2015

Zęby i pierwsze kroki

Tak - doczekaliśmy się! Zocha wzbogaciła się o kolejne 2 zęby (tym razem na raz), a widać, że w zanadrzu ma jeszcze dwójeczki. Wczoraj też zaczęła chodzić. Po prostu wstała z krzesełka i poszła się napić. Ze stania i max 2-3 kroczków zrobiło się 10 i to takich porządnych! Sama wstaje i idzie do mnie. Muszą ją wyściskać, a wtedy ona znowu robi kilka kroków. Kochana jest!

Mimo tego,że to dosyć późno - jestem przeogromnie dumna z mojej małej dziewczynki. No i ostatnio po nocy ma suchą pieluchą i robi "siu siu" dopiero na nocnik. 

Nie chce jeść kolacji. Nie wiem czemu. Może za dużo zjada w ciągu dnia? Kasza odpada, ryż na mleku z owocami też, na kanapkę ma za mało zębów, więc ewentualnie dostaje kilka plasterków - wędlina, ser, papryka, nawet serka całego nie zje. Przeszła ostatnio jajecznica, ale bez chleba. Musi chyba być bardzo najedzona, bo nie budzi się w nocy. A może to te jej zęby?

Nasze życie gwałtownie przyspieszyło, lada moment zmieniam pracę, Zocha dorasta... No i jest jeszcze coś, ale to obecnie tajemnica!

10 komentarzy:

 1. Gratulujemy bardzo bardzo. Zuch dziewczyna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja tez juz sama chodzi. Od grudnia chodziła z podparciem lub za rączkę a od 23 marca sama chodzi:-) śmiesznie tak;-) trzeba uważać na małego człowieka bo spaceruje po domu a nie zawsze ja dobrze widać;-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tęsknię przeokrutnie. Naprawdę. Nie moge uwierzyć, że ta dziewczynka, której śpiewałam w łazience już chodzi... WOW!!! Kiedy sie możemy zobaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla Zosi ! Samodzielne tuptanie to taki przełom! My coraz częściej spacerujemy po dworzu, ale Emi strasznie ucieka, więc jest ciężko... Pzdr!

  OdpowiedzUsuń
 5. super! same pozytywne nowiny :)
  ja myślę,że skoro w nocy się Zosia nie budzi to tyle papu jej wystarcza,ale niestety zęby też robią swoje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tym żarciem to się wciąż zmienia jak w kalejdoskopie ;) Przynajmniej u nas.
  Gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale superancko i ekscytująco z tą nową pracą! no i bosko,że Zoch zaczął chodzić! brawo!!!!!!!!!!!!!!!!! to teraz czekam na odkrycie tajemnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój syn ma (tylko) dwa zęby..i je kanaki
  chlebek albo bułkę z serem złółtym, albo szynką
  Ewelina z Misikiem

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne wieści :) Tajemnica mnie intryguje :)

  OdpowiedzUsuń