czwartek, 16 sierpnia 2012

Próba nr 3 - czekam na efekt.

Wciąż oczekuję @, spóźnia się 3 dzień, co generalnie w moim przypadku jest dziwne, bo zawsze przychodzi idealnie. Pierwszy test negatywny, dzisiejszy z leciutką drugą kreseczką. Prawie niewidoczną, chyba się nie liczy. Czuję jednak ciągle taki "przedokresowy" ból od kilku dni, co jest oznaką jednak @. Sama nie wiem co myśleć. Ratunku! Poproszę szybko @ lub wynik bez złudzeń.

5 komentarzy:

 1. U mnie też właśnie była taka słabiusieńka kreska ledwie co widoczna:) A taki ból przed okresowy to przez cały pierwszy trymestr miałam:) Najlepiej zrób betę hcg i będzie wszystko jasne, a ja z całej siły zaciskam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero 3 dni spóźnienia, więc poczekam dni kilka. Dziękuję za kciuki, mam nadzieję, że się uda :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie chce ci dawac nadzieji niepotrzebnie ale ja zrobilam milon testow i nigdy, jesli nie bylam w ciazy, nie mialam leciutenkiego nawet zarysu kreseczki!! Wiec wg mnie jak cos widzisz to jest duza szansa!!!!! Ja bym chyba robila testy co minute!!! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. I jesli cos nie na temat moge Ci doradzic to wylacz weryfikacje obrazkowa w komentarzach!!! Bo ciazko rozszyfrowywac te literki!!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aj, no to niby dopiero 3 dni spóźnienia i przyrzekam, że czuję się od kilku dni jakbym za moment miała mieć @, więc nie nastawiam się :) Ale pierwszy raz wyszedł mi przynajmniej zarys kreseczki, chociaż możliwe, że mi się tylko wydawało. Nie nastawiam się, nie nastawiam się... :)

  P.S. Wyłączone :)

  OdpowiedzUsuń